online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie
máj 242018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Po prestrelke zostal jeden zranený v nemocnici a niekoľko zadržaných, avšak žiadne zbrane. Každý podozrieva každého a nik presne nevie, kto za tým stojí. Hana navyše podozrieva Maxa, že tiež pracuje pre mafiu a robí všetko, aby to dokázala. Človek, ktorého polícia zadržala, je nebezpečný nielen pre Slančíkovcov, ale aj pre ďalších ľudí, a tí sa čoskoro postarajú, aby ho prepustili na slobodu. Maxo získa kľúčové priznanie proti Babkovi, no ani to nestačí, aby dokázal, že je špinavý policajt. Hana čelí nepríjemnej konfrontácii v osobnom vzťahu. Noro dostane nebezpečnú úlohu, ktorá mu môže definitívne zlomiť krk. Policajti pripravia pre Babku pascu. Ak sa do nej chytí, usvedčí sa zo spolupráce s mafiou aj sám. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 7. epizóda (16.5. 2018)” »

máj 242018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Maxa vylúčia z vyšetrovania vraždy blízkeho človeka, a vôbec sa mu to nepáči. Aj táto násilná smrť je na pozadí prepojená s organizovaným zločinom a Maxo sa obáva, že má slúžiť hlavne na jeho zdiskreditovanie. Prípad dostane Babka, ktorému Maxo neverí a považuje ho za krysu. Maxo nemôže vyšetrovať oficiálne, a tak to robí na vlastnú päsť. Babka, naopak, dostáva pokyny, aby zamietol celý prípad pod koberec. Hana chystá pre skutočných páchateľov pascu, no plán nevyjde celkom tak ako mal. Noro dostane na starosť dodávku zbraní, okolo ktorej je veľa ľudí a rozruchu. Záujmy rôznych skupín idú proti sebe a niekomu sa to nebude páčiť do takej miery, až dôjde k prestrelke. Odnesie si to ten, kto sa snažil pomôcť. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 6. epizóda (16.5. 2018)” »

máj 162018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Záhadná smrť ženy vo väzbe rozdelí policajtov. Niektorí tvrdia, že ide o samovraždu, iní za tým vidia vraždu, v ktorej majú prsty Slančíkovci. Policajti stále zisťujú, kto je tajomný Riky. Jeho skutočnú identitu by rád odhalil aj Noro, no takmer pri tom príde o život. Slančíkovci dostanú ďalšiu ponuku na biznis so zbraňami, ale Noro sa obáva, že je to pasca. Maxo navštívi svoju babku, ktorá býva u svojej dcéry, jeho mamy. Vzťahy v rodine sú mimoriadne napäté, a ani táto návšteva ich nezlepší. Novinárka Patrícia je v snahe získať informácie ochotná prekročiť všetky hranice a jeden z policajtov na to doplatí. Mestský policajt zdanlivo nepochopiteľne a bez varovania zastrelí Maxovho blízkeho človeka. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 5. epizóda (15.5. 2018)” »

máj 112018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

V umývačke áut je zavraždený muž. Max s Hanou pátrajú po vrahovi a motíve, čo ich privedie až k Slančíkovcom a Norovi. Tí ale majú svoje problémy. Nie sú schopní splatiť dlh Ukrajincom, a tak sa nevyhnú ich pomste. Po vyrovnaní účtov dostanú ponuku na nový biznis so zbraňami, o ktorý má ale záujem viacero skupín. Súčasne sa stále stupňuje škandál s mŕtvymi pacientmi v nemocniciach, ktorých zabila príliš zriedená dezinfekcia. Lena chce za každú cenu s Dankom odísť a začať nový život ďaleko od vily, no nebude to také jednoduché, ako by si želala. Zora sa musí zmieriť s tým, čomu sa venuje jej dcéra a nie je to pre ňu ľahké. Lena sa dostáva do väzenia, a tam ju nedokáže ochrániť Noro ani Maxo. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 4. epizóda” »

máj 092018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Slančíkovci sa dostávajú do čoraz väčších problémov a skupinu ovládne strach. Noro nevyriešil problém s Ukrajincami, tak prišli za nimi do vily. Ak sa s návštevou nedohodnú, následky budú katastrofálne. Maxo už oficiálne spolupracuje s Hanou a spolu vyšetrujú prípad vraždy. Podozrivých je veľa, dôkazov a svedectiev málo. Nora na polícii hľadá tajomná žena, Maxo ju evidentne pozná a musí jej vysvetliť, že Noro prešiel na druhú stranu. Pre oboch je to nepríjemné. Maxo sa radí aj so Zorou, ako pokračovať vo vyšetrovaní a zároveň jej prezradí informáciu, ktorá ju šokuje. Vo vysokých kruhoch sa rieši dodávka obrovského množstva zbraní a v nemocniciach náhle umierajú nevinní pacienti. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 3. epizóda” »

máj 032018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Niekto ide po Slančíkovi a celá skupina je v ohrození. Noro dostáva za úlohu upokojiť situáciu a vyriešiť problém. Akcia sa nepodarí, plán je vyzradený. Lena je zo zvyšujúceho sa napätia v strese a chce okamžite odísť, no Slančík jej to nedovolí. Na Hanine vyšetrovacie metódy sa sťažuje jeden z podozrivých a ona sa kvôli tomu dostane na koberček k šéfovi. Hana v strese podozrieva každého, dokonca aj Maxa, že tajne donáša Norovi. Polícii sa podarí zaistiť dôležitého človeka, ale nevedia z neho nič dostať, navyše všetkých prekvapí, kto ho je jeho obhajca. Slančík dostáva od konkurencie nečakanú ponuku na vyriešenie svojich problémov a zdá sa, že nemá veľmi na výber, len ju prijať. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 2. epizóda” »

máj 022018
 
online seriál cz sk dabing zdarma

Príbeh elitných policajtov Nora a Maxa, ktorí sa postavili proti sebe, pokračuje. Bývalá veliteľka policajnej jednotky Zora Ballová (Kamila Magálová) je stále na dôchodku a Maxo dostane nového prísneho šéfa. Do vyšetrovania sa mu navyše pletie kolegyňa Hana (Zuzana Kanócz) z finančného, ktorá používa nekonvenčné metódy… Noro (Ján Koleník) sa po odchode z polície stal Slančíkovou pravou rukou a stojí na opačnej strane zákona. S Maxom ho opäť spojí prípad explózie v hale, v ktorej sa nájde nelegálny tovar a zopár mŕtvol. Maxo z čiernych obchodov podozrieva Slančíka (Jiří Bartoška) a chce ho konečne dostať, no teraz na jeho strane stojí skúsený Noro, ktorý prácu polície až príliš dobre pozná. Snaží sa chrániť nielen Slančíka, ale aj Lenu (Rebeka Poláková) a malého Danka, no situáciu mu komplikuje Slančíkov obľúbenec, tajomný Riky. Prehrať seriál “Za sklom (2018) 2. séria 1. epizóda” »

DMCA

Ahoj, daj nám LIKE!

A sleduj online film a seriály ZDARMA bez obmedzení!

online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie