Najväčšie Tragédie Slovenska | Online Seriály Zadarmo cz sk dabing – Serialis.sk online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie

Online Filmy / Seriály: Najväčšie tragédie Slovenska

Autentické príbehy, ktoré si nikto nevymyslel, ale ktoré sa stali… Dokumentárny cyklus o nešťastiach a tragédiách, ktoré sa na Slovensku stali v priebehu niekoľkých desaťročí, zachytáva dopravné (letecké, automobilové, železničné), prírodné (požiare, povodne, lavíny) tragédie a priemyselné katastrofy (únik jedovatého plynu, havária v jadrovej elektrárni, banské nešťastia). Hlavný režisérom a spoluautor TV cyklu je Róbert Šveda.
Diváci uvidia množstvo autentických a doposiaľ nikde nezverejnených materiálov (fotky, 16 mm zábery, zábery VHS) ale aj zvukové záznamy akými sú napríklad posledné slová pilota tesne pred pádom lietadla (prvá časť). Zároveň budú udalosti hrané (featuring), ako to asi v tej chvíli prebiehalo. Nakrúcanie prebieha na celom území Slovenska, s množstvom hercov a komparzistov.
Pri nakrúcaní sa tvorcovia potýkali s viacerými problémami, prvý napríklad nastal pri zháňaní lietadla IL 18 (takého, aké padlo). Na území Čiech a Slovenska totiž už nie je žiadne lietadlo, ktoré by bolo celé a dalo by sa v ňom nakrúcať. Preto sa muselo nakrúcať v maďarskom meste Szolnok s maďarskými komparzistami a hercami.
Pri nakrúcaní časti o lavínach (tragédia v Mengusovskej doline) bol zase štáb kvôli snehovej kalamite takmer dva dni odrezaný od sveta – vôbec sa nedalo točiť. Počas nakrúcania dokonca blízko miesta nakrúcania spadla lavína…

online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie