online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie
máj 212018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Situácia na lesnej správe je kritická. Veci vzala do svojich rúk striktná Františkova mama a všetci sú z toho nešťastní. Podarí sa predsedovi zbaviť príliš aktívnej sekretárky? Andrejka má množstvo „sledovateľov“ na svojom webovom profile a neustále dokumentuje „selfíčkami“ každý svoj krok. Zuzana, ktorá predáva nový denný krém pre ženy „Bomberos“ to chce využiť. Pri zverejnení fotografie s textom sa však pritrafí zásadná chyba. Poštár sa snaží zistiť neznámu adresátku listu vo veršoch, ktorý prezrádza aj sladké tajomstvo. Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 21. epizóda (S04E21)” »

máj 152018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

František po návrate nespoznáva svoju kanceláriu. Zmizli všetky jeho veci a dekorácie. Tlačí sa v nej spolu s Lászlom. Navyše výber sekretárky aktívne ovplyvňuje Ildikó. Dobrá atmosféra na pracovisku je len spomienkou. László hneď v prvý deň nedokáže „zakryť“ Františkove „obchody“ s divinou a tomu opäť hrozí výpoveď. Susedka Andrejka ide na konkurz do televízie. Dostane rolu sekretárky? A bude Ildikó konečne spokojná? Kto sa nakoniec stane sekretárkou na lesnej správe? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 20. epizóda (S04E20)” »

máj 072018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Ildikó žiarli na Lászla, lebo v robote je obklopený krásnymi kŕmičkami. On si novú prácu užíva a chce osláviť ešte raz a poriadne svoju 50tku. František sa môže vrátiť na lesnú správu, keď postráži predsedovi počas dovolenky psa a papagája. K narodeninám chce dať Lászlovi darček, obľúbeného speváka, ktorý mu naživo zaspieva, lenže Ildikó si nevie spomenúť na jeho meno. Nie je grilovačka na balkóne nebezpečná? Akého speváka sa im podarí zohnať? Prídu gratulovať aj kŕmičky? A ako zapadne pes a vták do spoločnosti? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 19. epizóda (S04E19)” »

máj 012018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Ildikó vybavila Lászlovi prácu. František si ešte nevybavil návrat do roboty a stále zavadzia doma Zuzane. László sa poteší, keď zistí, že tiež bude pracovať na lesnej správe. Zuzana má na testovanie omladzovací krém. S Martou, Ildikó aj susedkou Andrejkou chce nakrútiť video o jeho úžasných účinkoch. František zistí, že jeho miesto referenta na lesnej správe obsadil niekto nový. Medzi susedmi opäť hrozí vážny rozkol, ktorý naruší aj nakrúcanie videa. Aké budú skutočné účinky krému? A kto ostane bez zamestnania? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 18. epizóda (S04E18)” »

apr 242018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

František má plné zuby starania sa o domácnosť, dokonca telefonoval mamičke. Tá hneď prichádza na pomoc. Zuzana sa rozhodne, že sa oňho dokonale postará. Dohodne sa s Lászlom, že jej dílerov a distribúciu vybaví on. Vydrží Františkovo manželstvo túto skúšku? Ildikó má problém s umytím okien v súťaži o najkrajšiu bytovku. Musí poprosiť mamičku svojho žiaka o pomoc, lebo Andrejka chce, aby vyhrali za každú cenu. Kto príde umyť okná v byte Ildikó? A ako príde Františkova mamička na to, že László je zvrhlík a otec nemanželského dieťaťa? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 17. epizóda (S04E17)” »

apr 172018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Ildikó túži po exotickej dovolenke, ale Lászlovi sa veľmi nechce šnorchlovať. Zuzana sa dostane k luxusnému oblečeniu, po ktorom túžia všetky celebrity. Táto značka sa však u nás oficiálne nepredáva. Podarí sa Zuzane tovar „očistiť“ a umiestniť na náš trh? Dostane sa László na dovolenku spolu s Ildikó, alebo s ňou pôjde jej kolegyňa? A kam dostane všetkých Zuzana svojím pochybným obchodom? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 16. epizóda (S04E16)” »

apr 102018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

František mal živý sen a kúpil si stierací žreb, za čo ho Zuzana doma vysmeje. Zuza potrebuje, aby išli spolu do cirkusu a zohnali čo naviac ľudí so sebou. Potrebuje sa zavďačiť svojmu klientovi, ktorý cirkus prevádzkuje. László má v kostýme klauna vystúpenie v škole, kde učí Ildikó a tiež by od Františka potreboval pomoc. František však má z cirkusu traumu a pri pohľade na klauna upadá do „katatonického stuporu“. Priatelia sa pohádajú kvôli nebytovému priestoru, o ktorý má záujem László aj Marta Sladká. Naštvaný František vyrovná žrebom nepodarenú opravu svojho mobilu, ktorý svojvoľne fotí a fotky posiela náhodným kontaktom. László na žrebe nájde výhru 20000 eur. Rozdelia sa priatelia o výhru? A ako dopadne návšteva cirkusu? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 15. epizóda (S04E15)” »

apr 032018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Zuzana a Ildikó majú dosť mužskej veľkonočnej tyranie. Tento rok žiadne šibanie a polievanie! Inak ostanú hladní a smädní. Lászla to však nezastaví a vyrába „polievacie pasce“, ktoré naplnia odkaz Veľkej noci a chlapom zaručia alibi. František však nemá záujem, ak niekto nechce byť vyšibaný, tak si to nezaslúži. Sústredia sa s Lászlom na Andrejku, ktorá sa na veľkonočnú oblievačku teší! Podarí sa ju obliať tak, aby „odhalili veci nemvídané“? V rámci charity Ildikó privedie dievčatko z detského domova, Marienku, a chlapi sú nútení pripraviť jej prekvapenie. Zafungujú Lászlove vynálezy? Čo skryté nájde Marienka? Kto bude nakoniec mokrý a kto „zahorí“ túžbou, alebo niečím iným? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 14. epizóda (S04E14)” »

mar 272018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

László má u Zuzany dlh a bude za ňu umývať chodbu, aby ho odpracoval. František má problémy s políciou za prekročenie rýchlosti. Sladká dostane list z Ruska a susedia zistia, že bude dediť. Dúfajú, že ak budú k Marte „pozorní“ aj im z toho niečo „kvapne“. Marta sa naozaj chce podeliť a susedia už nakupujú luxusné veci. Aký dopad bude mať dedičstvo na ich budúcnosť? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 13. epizóda (S04E13)” »

mar 202018
 
Susedia 4. séria online seriál
online seriál cz sk dabing zdarma

Zuzana má problém s počítačom. Niekto jej tam nainštaloval akčnú hru a prestavil klávesnicu, takže nemôže spracovávať svoje objednávky. František tvrdí, že o ničom nevie. László však opíše nočné „hráčske orgie“ vo Františkovom byte doučovateľovi maďarčiny, ktorého si pomýli s IT odborníkom na opravu Zuzaninho PC. Ten nadobudne pocit, že Zuzana podniká v eskorte a za svoje služby chce byť vyplatený v naturáliách. Ildikó má problémy s oteckom svojho žiaka, ktorý protestuje proti päťke svojho syna. František v telefóne zastúpi Lászla, aby otecka „uzemnil“. Ubráni sa Zuzana dotieravému doučovateľovi? Kto zachráni Ildikó a Lászla, ktorých chce inzultovať rozzúrený otecko? Budú to amazonky ako z akčnej hry? A akú to bude mať dohru v spálňach našich hrdinov? Prehrať seriál “Susedia (2018) 4. séria 12. epizóda (S04E12)” »

DMCA

Ahoj, daj nám LIKE!

A sleduj online film a seriály ZDARMA bez obmedzení!

online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie