online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie

Ako spustiť online seriál?

 
online seriál cz sk dabing zdarma

Máš problém spustiť seriál? Čítaj návod ako spustiť online seriál a pozeraj zadarmo.

1. Vyber si seriál, sériu, epizódu a otvor stránku s ním (Na pravej strane nižšie sú dostupné online seriály).
2. Po kliknutí na konkrétny online seriál, sériu, epizódu, nájdi video pod sprievodným textom, prípadne popisom seriálu.
3. Klikni na obrázok so znakom prehratia videa. Po kliknutí na video Ti vyskočí reklama v novom okne. Zatvor ju a opäť klikni na znak prehratia videa a opäť ak vyskočí reklama, zatvor ju. Tento krok zopakuj až kým sa spustí video (cca 1-4x)
4. Pozeraj online seriály zadarmo
5. Pokiaľ seriál stále nefunguje, alebo ukazuje jeho dĺžku 0:00, vyskúšaj otvoriť stránku v inom prehliadači a postup zopakuj. Je možné, že po čase sa seriál znefunkční, keďže nie sme jeho majiteľom, a ani nie je uložený na našom serveri. V tomto prípade nás kontaktuj na info@serialis.sk
Online seriál nemôžeme meniť ani upravovať, pretože nie sme jeho vlastníkom a ani správcom servera, kde je seriál uložený. Na stránke www.serialis.sk je odkaz na už nahratý seriál.
POZOR!!!
Všetky online seriály sú bezplatné. Pokiaľ „niečo“ od vás žiada peniaze, je to mimo našu stránku a odporúčame vám ihneď opustiť podvodnú reklamu a nič neplatiť!!! Online seriály sú len na www.serialis.sk. Pokiaľ sa vám otvorí seriál na novej karte / okne, ihneď okno / kartu zatvorte.

DMCA

Ahoj, daj nám LIKE!

A sleduj online film a seriály ZDARMA bez obmedzení!

online seriály sk cz dabing zadarmo na pozeranie bez registrácie